Hakkımızda

KOBE Poliüretan, Türkiye’nin ilk Poliüretan Sistem evini kuran ve 20 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yeni bir yaklaşım ve bakış açısı ile dizayn edilen ve son teknolojiye sahip bir Poliüretan Sistem Evi’dir. 25.000 m2 bir alan üzerine kurulan tesisimizde doymuş poliester reçine, MDI prepolimer, katalist ve polymix üretim hatları bulunmaktadır.

Deneyimli Ar&Ge ve Teknik destek kadromuz ile müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz. Size sunabileceğimiz servis ve ürünlerimiz için lütfen bizlerle temasa geçiniz.

Misyon

Müşterilerimizin yenilikçi hammadde tedarikçisi olmak, özel çözümler üretmek ve kendi sektörlerinde rekabetçi olmalarını sağlayacak destekler vermek. Bu sayede hem çalışanlarımız hem tedarikçilerimiz hemde müşterilerimizin için katma değer yaratmak.

Vizyon

2022 yılında Türkiye’de ve çevre coğrafyasında tanınan, kalite ve yenilikçi yaklaşımıyla bilinen, çalışanları-müşterileri ve tedarikçileriyle bir ahenk ve uyum içerisinde çalışıp fayda zinciri oluşturan bir yapıya gelmek.

Kalite Politikamız;

KOBE POLİÜRETAN olarak sektörümüzde ve alanımızda tercih edilen tedarikçi olmak, müşterilerimizin memnuniyet ve bağlılığını sağlamak için tüm çalışanlarımızla aşağıdaki ilkeler ışığında yürümeyi taahhüt ediyoruz.

→ Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
→ Müşteri istekleri doğrultusunda, zamanında, doğru ve kaliteli üretim yapmak.
→ Proseslerde sürekli gelişmeyi sağlayarak ürün maliyetlerini en aza indirmek.
→ Çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli gelişmeyi sağlamak.
→ Taleplerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında yönetimin kararlılığını ve çalışanların katılımını arttırmak.

FABRİKA
GEBKİM Organize Sanayi Bölgesi
Erol Kiresepi Cad. No: 4/C
Dilovası/Kocaeli/ Türkiye
T: +90 262 502 14 80

MERKEZ
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No:1
Beybi Giz Plaza Kat: 8 No:30
Maslak/ Sarıyer/İstanbul
T: +90 212 290 32 34